Турбота про навколишнє середовище: чому скло?

Owens-Illinois  (O-I) прагне запровадити певні рішення у галузі упаковки (склотари та склопродукції загалом), які можна переробляти і є безпечними, нетоксичними, а також відповідають сучасним вимогам охорони навколишньому середовища. Наш підхід дозволить нам налагодити наш бізнес в усіх економічних регіонах світу, в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь, забезпечуючи при цьому захист споживачів і навколишнього середовища.

Ще раніше виробники скла активно намагались зробити планету чистішою за допомогою встановлення стандартів перед постачальником будь-яких інших пакувальних матеріалів:

  • На початку 1970-х років, для збереження енергії, вони розробили легші пляшки і організували збір і переробку скла, підписавши угоду з національними та місцевими органами влади, які включали цільові показники.
  • У 1990-і роки, як обіцяне подальшим поколінням, вони зобов'язалися приймати та переробляти все зібране скло.


Зроблені з природних ресурсів, які можна нескінченно переробляти і які є хімічно інертними, скляна банка і скляна пляшка використовувались для збереження харчових продуктів і напоїв більш ніж 3000 років, і є єдиними безвідходними матеріалами для упаковки.
Сьогодні в Європі, O-I намагається робити все для збереження чистоти навколишнього середовища, підтримуючи багато ініціатив в галузі переробки відходів і збереження енергії.

Через Європейську асоціацію скляних виробів, O-I покращує якість скляної тари, так щоб клієнти і кінцеві споживачі знали про її властивості, знали, що вона не шкодить планеті.

У Великобританії, Франції, Італії та Іспанії, O-I проводить програми для дітей і студентів, де їм розповідають факти про скло і навчають переробляти пляшки і склобанки в інтересах майбутнього своєї планети.

У всьому світі, O-I розповідає своїм клієнтам про переваги скла (в рамках програми "Університет скла"), яка відбувається в Європі в два рази на рік і в різний час протягом року в інших регіонах.